środa, 4 listopada 2009

Garderobiana part III - Kupiłam!

Buty w sensie. Mimo wszystko.


Ta - dam:


Śliczne są. Kij z tym, że nie są białe tylko cream. Ale to sie wytnie.

8 komentarzy:

 1. Za duże te buty.

  OdpowiedzUsuń
 2. Za duże???? a Skąd to wiesz, Anonimie?

  OdpowiedzUsuń
 3. Na zdjęciu przecież widać. Numer za duże co najmniej, może nawet o dwa.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ojoj, to mi będą kłapać... I co ja biedna zrobię?

  A poważnie - nie widziałeś/aś butów, tylko kiepskiej jakości zdjęcie, drogi Anonimie, a ja miałam je na nogach i wierz lub nie - kupuję sobie sama buty od około 12 lat i wiem jaki mam rozmiar, a i przymierzyć umiem. A - jak jeszcze na jakimś blogu będziesz oceniać czy jakieś buty są na kogoś dobre to weź pod uwagę czy przypadkiem ten ktoś nie siedzi (krzywo), nie ma jeszcze włożonych wkładek, i czy przypadkiem but, którego zdjęcie oglądasz nie jest założony na goła stopę, kiedy powinien być na rajstopy na przykład.

  OdpowiedzUsuń
 5. Tamta osoba ma rację, a to co piszesz, to żaden argument, właścicielko bloga. Rajstopy nie wyrównają różnicy dwóch co najmniej rozmiarów. Może kupowałaś te buty nieudolnie i na spuchnięte nogi? Poza tym niewykluczone, iż masz płaskostopie. Poza tym, żaden inteligentny człowiek nie kupuje głęboko wyciętych butów, mając tak długie palce, bo tego żadne wkładki nie wyrównają. Gratuluję, jeśli dotrzesz do ołtarza bez wizyty pogotowia w międzyczasie. Pozdrawiam. (ps. - jestem tu przypadkiem.)

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajniusi blożek <3<3<3 :***** Zapraszam do mnie xDxD:*:*:*:* --\-<@

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękne te Twoje nowe buciki, ale odezwałabyś sie czasem co? Żadnego kontaktu z Tobą nie ma... odezwij sie jak bedziesz miala mozliwosc ;) Ściskam mocno i pozdrowiam:*
  Doń

  OdpowiedzUsuń

Powiedz mi co o tym myślisz :)