środa, 14 marca 2012

Kosmicznie

Jestem chora. Ciężko. Na katar. I kaszel. I na ból głowy jeszcze. Mam watę zamiast mózgu i słyszę jak przez szklankę. Dzisiaj w pracy czytałam z ruchu warg co ludzie zamawiają. I kolega się ze mnie śmiał. Za to puścił do domu wcześniej. Zważywszy na okoliczności i moje samopoczucie. Mogło mieć to też coś wspólnego z tym, że zademonstrowałam mu jak kaszlę. A kaszlę pięknie. I malowniczo. Jak stary gruźlik. I jeszcze się przy tym równie malowniczo podduszam.

No nic, przyszłam do domu. A w domu niemowlę, dziesięć miesięcy, pięć (od dzisiaj) zębów i niespożyta energia. Obgryza laptopa. Włazi na oparcie od kanapy, żeby lepiej widzieć. I wiesza się na rękach na stoliku od krzesełka prawie ściągając sobie wyżej wymienione na głowę. Myślicie, że podpatrzył jak jego ojciec huśta się na balustradzie?

W każdym razie to dziecko to jakiś kosmos. Mój schorowany mózg go nie ogarnia.

5 komentarzy:

 1. Ale nie podmienili Ci go w szpitalu?

  OdpowiedzUsuń
 2. No właśnie podejrzanie podobny do mnie na widok. Ale nie wiem po kim taki nadruchliwy jest.

  OdpowiedzUsuń
 3. Po tatusiu Wojtusiowym może? Ale u nas w rodzinie też był gen nadruchliwości... Myślałam, że nim w całości Twoja osobista kuzynka zawładnęła. Ale może troszkę zostawiła dla następnego pokolenia. A jak się to następne pokolenie podzieliło sprawiedliwie, to Ona i tak ma gorzej bo ma bliźniaki, a Ty tylko jednego Wojtusia

  OdpowiedzUsuń
 4. obyś wydobrzała
  ja tymczasem nakarmiłam Ci żółwie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Już jesteśmy zdrowi - ja i mój mózg. Ale mojego syna i tak chwilami nie ogarniam. Dzięki :)

  OdpowiedzUsuń

Powiedz mi co o tym myślisz :)