poniedziałek, 18 czerwca 2012

Ciażowo

W końcu jakiś album. Dla znajomej, co sobie w ciążę zaszła niedawno właśnie. Zdjęcia kiepskie, robione na szybko i bez światła, bo o tym, ze należałoby jednak album obfotografić przypomniało mi się jak już prezent sprezentowałam i musiałam obdarowanej z rąk wyrywać, a walcz tu człowieku z ciężarną...Nie no. Poszła na współpracę. Ale warunki i tak były ciężkie.

Album ma dużą okładkę w kształcie pani w ciąży (znaczy na początku jest właśnie bez ciąży, dopiero okładka z tyłu ma już obfitsze kształty) i strony okrągłe, na wysokości brzucha. Zrobiony z papierów z gazety skrapowej, dostanych w promocji, z misiaczkami Me to You.
1 komentarz:

  1. Hop hop!
    To prawda - nie znam Cię osobiście, ale czasem też podglądam Twojego bloga. Jesteśmy więc wobec siebie chyba tak samo "anonimowe" :D
    Dziękuję za wpis u mnie, a i sama odwdzięczę się słowami zachwytu (szczerego, nie na zasadzie "oko za oko"; jeno ja znów byłam zbyt nieśmiała, żeby tutaj komentować) na temat Twoich prac. Kreatywność - to jest to! I sklepy papiernicze <3 Mam nadzieję, że w najbliższym czasie dodasz nowe zdjęcia!

    Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń

Powiedz mi co o tym myślisz :)