piątek, 15 sierpnia 2014

(Nie)Jedna Sztuka Sztuki - wyzwanie kreatywne #1

Decydującą liczbą głosów (dwóch) dniem wyzwaniowym został piątek. Czyli zaczynamy dziś właśnie :)

Regulamin:
 1. Bawić może się każdy - wystarczą dobre chęci i jakieś miejsce do publikowania: blog, facebook, pinterest itp.
 2. Wyzwanie trwa od piątku do piątku, to znaczy, że w piątek podaję temat, a tydzień później - też w piątek, robię zestawienie tego co mi nadesłałyście (poproszę o linki w komentarzach). Później, jak kogoś natchnie, to też można przesyłać, tylko automatycznie praca ukaże się w kolejnym zostawieniu.
 3. W notce podsumowującej pokazuję moją pracę (wiem, w środę mówiłam, że będę to robić w notce z tematem, ale chcę się bawić w tym samym czasie co Wy!), a także podaję następny temat.
 4. Bawimy się od dziś, aż nam się znudzi :) Temat będzie pojawiać się co tydzień. Nie ma przymusu brania udziału w każdym wyzwaniu, można w co drugim, albo jeszcze z inną częstotliwością.
 5. Jedyny wymóg co do pracy to to, by była luźno związana z tematem, poza tym może być to jakakolwiek forma sztuki lub rękodzieła, albo cokolwiek, co można nazwać kreatywnym: od form plastycznych, przez kreatywne zabawy z dziećmi i kulinaria, aż do słowa pisanego.
 6. I na koniec - standard, ale jakże ważny: umieszczamy podlinkowany banerek w notce prezentującej naszą sztukę i komentujemy nawzajem swoje prace, żeby było miło.
Gotowe?

No to wyzwanie kreatywne #1 uważam za otwarte!

 
Dlaczego mięta? Kojarzy mi się letnio i wakacyjnie :) A do tego jest wieloznaczna, więc każdy może inaczej ją zinterpretować. Bo mięta to i roślinka dość ozdobna, i kolor, i coś, co można zjeść. A można też poczuć miętę do kogoś... No, mam nadzieję, ze poczuliście miętę do tego tematu i czekam na intepretacje :D

2 komentarze:

 1. http://blogowanko-jagodzianka.blogspot.com/2014/08/piatek-pod-wyzwaniem-52-project-34.html

  OdpowiedzUsuń
 2. http://collage-n.blogspot.co.uk/2014/08/blog-post.html
  Specjalnie, z przesłaniem ;)

  OdpowiedzUsuń

Powiedz mi co o tym myślisz :)