poniedziałek, 9 września 2013

Się robi...

Uf... Ostatnie dni były mocno intensywne. Kupujemy, szyjemy, malujemy i kleimy. I meble przestawiamy. A będziemy jeszcze więcej szyć, malować, kleić i przestawiać. I dziury wiercić, i wieszać. Tylko kupować już nie bardzo mamy za co :)

Najgorsze jest to, że średnio jest co pokazywać, bo wszędzie robota rozpoczęta i nigdzie nie dokończona...

Za to przedpokój zaczyna wyglądać. Pomalowałam ramę lustra i uszyłam ubranko na komodę.Mam zamiar jeszcze uszyć ubranka na szuflady, ale chwilowo mnie one przerosły.

Uszyłam też zasłonkę, ale okazała się być za krótka. No źle zmierzyłam, no... To nic - uszyję drugą. I powiesiłam nowy wieszak, ale pokażę go Wam razem z zasłonką (już poprawioną), bo obok siebie występują.


Prócz tego odkryłam cudowne miejsce. Przeczytałam za jednym posiedzeniem cały blog i już zaczęłam się zastanawiać, jak i które pomysły wykorzystać :)

2 komentarze:

 1. Szczerze podziwiam to ubranko na szafkę! Nie wpadłabym na takie rozwiązanie. Ty się dalej nie męcz, odwróć ją szufladkami do ściany. Wszak tam masz buty nie-chodzone aktualnie. Te 3 razy do roku to sobie ją odwrócisz...
  A zasłonkę nadsztukuj. Jutro Ci powiem jak, żeby było ładnie i żeby wyglądało, "że tak miało być". :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie po to robiłam ubranko z dziurami na szuflady żeby teraz odwracać do ściany! Ale możesz mi powiedzieć jak nadsztukować.

   Usuń

Powiedz mi co o tym myślisz :)