niedziela, 21 września 2014

Próbujemy jeszcze raz?

Gazetowa frekwencja nie dopisała - prace są tylko dwie... Dlatego właśnie przenoszę wezwanie na niedzielę. Wiem po sobie, że jeśli coś zaczyna się od weekendu to robi to bu...bałagan w metafizyce i jakoś umyka. Kiedy post z tematem będzie pojawiał się w niedzielę, to będziemy mieć tydzień zaczynający się w dobrym miejscu, czyli normalnie - w poniedziałek :)

Tak to sobie tłumacze... Bo druga opcja jest taka, że jestem nudna i powinnam sobie darować, ale jeszcze kilka razy spróbuję, zanim to nastąpi. Wierzę w słuszność sprawy i w nas!

Teraz już prace:

Tereskowa, zdekupażowana doniczka z udziałem gazetowo-różyczkowych serwetek, na którą patrzy sobie podczas prasówki z żelazkiem:


I mój obrazek:


To co - spróbujemy jeszcze? Dziś mam dla was piosenkę. Ładną i jesienną:


No i baner musi być:


Zasady prawie takie same, ale dla przypomnienia:
 1. Bawić może się każdy - wystarczą dobre chęci i jakieś miejsce do publikowania: blog, facebook, pinterest itp.
 2. Wyzwanie trwa od niedzieli do niedzieli, to znaczy, że w niedzielę podaję temat, a tydzień później - też w niedzielę, robię zestawienie tego co mi nadesłałyście (poproszę o linki w komentarzach). Później, jak kogoś natchnie, to też można przesyłać, tylko automatycznie praca ukaże się w kolejnym zostawieniu.
 3. W notce podsumowującej pokazuję moją pracę (wiem, w środę mówiłam, że będę to robić w notce z tematem, ale chcę się bawić w tym samym czasie co Wy!), a także podaję następny temat.
 4. Bawimy się od dziś, aż nam się znudzi :) Temat będzie pojawiać się co tydzień. Nie ma przymusu brania udziału w każdym wyzwaniu, można w co drugim, albo jeszcze z inną częstotliwością.
 5. Jedyny wymóg co do pracy to to, by była luźno związana z tematem, poza tym może być to jakakolwiek forma sztuki lub rękodzieła, albo cokolwiek, co można nazwać kreatywnym: od form plastycznych, przez kreatywne zabawy z dziećmi i kulinaria, aż do słowa pisanego.
 6. I na koniec - standard, ale jakże ważny: umieszczamy podlinkowany banerek w notce prezentującej naszą sztukę i komentujemy nawzajem swoje prace, żeby było miło.
 Pobawicie się ze mna?


2 komentarze:

 1. Próbujemy, próbujemy, choc cięzko mi się rozkręcic, szkoła i wrzesień nieźle dają się we znaki;) Ale już mam, zgłaszam, znowu dwa w jednym, czyli "prasówkowe" i "kasztanowe" wyzwanie. O tutaj: http://oribella-hobby.blogspot.com/2014/09/361-scrap-i-ja.html
  Zostało mi jeszcze do nadrobienia "jabłuszkowe", mam nadzieję że wkrótce to zrobię:)
  Pozdrawiam serdecznie:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Uff.... Udało się... Moje kasztanowe: http://doniowy.blogspot.com/2014/09/kasztanowe.html

  OdpowiedzUsuń

Powiedz mi co o tym myślisz :)